• 800x712-2
  • 800x712

pse na zgjodhet ne

Sepse fokusi, pra Excellence

ne foucus në ashensor SMART nga 1993

SIGURIMI I CILËSISË

Full GS / NF / SEMKO / akreditimit kultura dhe përgjegjësia sociale e korporatave të sjellë siguri dhe paqe të mendjes kur blerjen nga Bainian. Fabrika jonë është audituar me sukses nga shumë amerikanë dhe të Evropës shitësit të lartë.

Testimin e përputhjes

në vend ISO9001 laboratori ynë certifikuar i plotëson standardet ndërkombëtare të sigurisë. Të gjitha prodhimet tona janë testuar për të përmbushur standardet e cilësisë të gjitha të njohura ndërkombëtarisht, duke përfshirë GS / NF / VDE / SEMKO / rrugë / CETL / MSA.

Manufacture: We offer OEM and ODM service on smart socket and surge protector. Design: Industrial design, structural design and tooling design are all provided. All-in-One Service: We provide full service from product integration, quality control to export shipping.
Mëso më shumë
Bainian to Attend 2019 Canton Fair& Las Vegas National Hardware Show(NHS) - New Year New Starting Bainian will attend Canton Fair from 15 to 19, April, 2019 at Booth 10.3 K41 , and Las Vegas National Hardware show(NHS) during 7 to 9 May 2019 at Booth 2310. During the exhibition, the company w...
WhatsApp Online Chat!