• 800x712-2
  • 800x712

Зошто да не одберете нас

Бидејќи во фокусот, па извонредност

ние foucus на паметни ЛИФТ од 1993

ОБЕЗБЕДУВАЊЕ НА КВАЛИТЕТ

Комплетна GS / НФ / SEMKO / CUL акредитација и корпоративната социјална одговорност донесе безбедност и мир на умот, кога купување на некој од BAINIAN. Нашата фабрика е успешно ревидирани од страна на многу од Америка и Европа врвот трговците на мало.

УСОГЛАСЕНОСТ НА ТЕСТИРАЊЕ

Нашите на самото место ISO9001 уверение лабораторија ги исполнува меѓународните стандарди за безбедност. Сите наши производи се тестирани за да се исполнат сите меѓународно признати стандарди за квалитет, вклучувајќи GS / НФ / VDE / SEMKO / CUL / CETL / ССА.

Manufacture: We offer OEM and ODM service on smart socket and surge protector. Design: Industrial design, structural design and tooling design are all provided. All-in-One Service: We provide full service from product integration, quality control to export shipping.
научи повеќе
Bainian to Attend 2019 Canton Fair& Las Vegas National Hardware Show(NHS) - New Year New Starting Bainian will attend Canton Fair from 15 to 19, April, 2019 at Booth 10.3 K41 , and Las Vegas National Hardware show(NHS) during 7 to 9 May 2019 at Booth 2310. During the exhibition, the company w...
WhatsApp Онлајн Chat!