Big Discount Gps Embedded Module - BND-50/IS39 – Bainian
Short Description:
24 Hour Mechanical Timer, IP20 48 ON/OFF per day With load indicator With switch knob With children protector Min.Setting time: 15 minutes Max.Setting time: 24 hours 230V, 50Hz, 16A
Product Detail
Product Tags
Related Video
Feedback (2)
Big Discount Gps Embedded Module - BND-50/IS39 – Bainian Detail:
24 Hour Mechanical Timer, IP20
48 ON/OFF per day
With load indicator
With switch knob
With children protector
Min.Setting time: 15 minutes
Max.Setting time: 24 hours
230V, 50Hz, 16A