• 800x712-2
  • 800x712

Зошто да не одберете нас

Бидејќи во фокусот, па извонредност

ние foucus на паметни ЛИФТ од 1993

ОБЕЗБЕДУВАЊЕ НА КВАЛИТЕТ

Комплетна GS / НФ / SEMKO / CUL акредитација и корпоративната социјална одговорност донесе безбедност и мир на умот, кога купување на некој од BAINIAN. Нашата фабрика е успешно ревидирани од страна на многу од Америка и Европа врвот трговците на мало.

УСОГЛАСЕНОСТ НА ТЕСТИРАЊЕ

Нашите на самото место ISO9001 уверение лабораторија ги исполнува меѓународните стандарди за безбедност. Сите наши производи се тестирани за да се исполнат сите меѓународно признати стандарди за квалитет, вклучувајќи GS / НФ / VDE / SEMKO / CUL / CETL / ССА.

Manufacture: We offer OEM and ODM service on smart socket and surge protector. Design: Industrial design, structural design and tooling design are all provided. All-in-One Service: We provide full service from product integration, quality control to export shipping.
научи повеќе
Bainian да присуствуваат 2.018 Хонг Конг Електроника саем есен издание - Сфати "појас на патот" можност и надградба на индустриска структура Bainian ќе присуствува на Хонг Конг Електроника саем есен издание 13-16 октомври, 2018 во Бут 3 Б-D29 во Конвенцијата и изложба во Хонг Конг CENTR ...
WhatsApp Онлајн Chat!